Doğa Yürüyüşleri - Alanya'da aktivite onerileri

Doğa Yürüyüşleri Hakkında


Alanya Geyikli Dağları ile başlayıp Orta Toros Dağlarına kadar uzanan benzersiz bir konuma sahiptir. Bu konumu sayesinde herkesin deneyimlemesi gereken en önemli aktivitelerden birisi de hiking ve trekking gibi türleri bulunan doğa yürüyüşleridir.
Livaneli Group olarak sizlere sunduğumuz aktiviteler içerisinde Alanya doğa yürüyüşleri de yer almaktadır. Profesyonel bir ekip ile gerçekleştirebileceğiniz bu etkinlik için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır. Hayatın stresinden, şehrin gürültüsünden, iş yorgunluğundan ve birçok olumsuz koşullardan sıyrılıp kendi kendinize kalıp zihninizi sıfırlamak için en uygun fiyatlı aktivite alternatifi olan doğa yürüyüşlerini herhangi bir eğitim almadan minimum malzeme ile gerçekleştirebilirsiniz.
Bir rehber ve profesyonel ekip ile gerçekleşen bu etkinlikte gezdiğiniz ve gördüğünüz yerler hakkında bilgilendirmeler yapılır. Aynı zamanda başlangıç ve bitiş rotası bellidir ve katılımcılara önceden bilgilendirme yapılır. Her yaş grubunun katılabileceği bir aktivite olan doğa yürüyüşleri belirli bir tempoda olduğu için çocuk katılımcılara ayrı bir grup oluşturularak onların da bu etkinlikten faydalanması sağlanır.
Sabahın ilk ışıklarında başlayıp isteğe göre tüm gün sürecek olan doğa yürüyüşleri Alanya’nın eşsiz coğrafyası, başta çam olmak üzere envai çeşit ormanlık alanları ve tertemiz havası ile mutlaka denemeniz gereken uygun fiyatlı bir aktivitedir.
Alanya da yapılabilecek en uygun etkinliklerden olan doğa yürüyüşlerini Livaneli Group uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi ayırtın ve Livaneli farkıyla keyfinize keyif katın.

English


Alanya has a unique location, starting with the Geyikli Mountains and extending to the Central Taurus Mountains. Thanks to this location, one of the most important activities that everyone should experience is nature walks, which have types such as hiking and trekking.
Alanya nature walks are among the activities we offer to you as Livaneli Group. It will be sufficient to make a reservation for this event, which you can perform with a professional team. You can take nature walks, which are the most affordable activity alternatives, to get rid of the stress of life, the noise of the city, work fatigue and many negative conditions and stay by yourself and reset your mind, with minimum equipment without any training.
In this event, which is held with a guide and professional team, information is given about the places you have visited and seen. At the same time, the start and end routes are clear and the participants are informed in advance. Since nature walks, which are an activity that every age group can participate in, are at a certain pace, a separate group is created for children participants, so that they can also benefit from this activity.
Nature walks, which will start at the first light of the morning and will last all day, are an affordable activity that you should definitely try with Alanya's unique geography, all kinds of forest areas, especially pine, and clean air.
Livaneli Group offers you nature walks, which are among the most suitable activities to be done in Alanya, at affordable prices. Book your place soon and add pleasure with the difference of Livaneli.