Doğa Yürüyüşleri - Alanya'da aktivite onerileri

Doğa Yürüyüşleri Hakkında


Alanya Geyikli Dağları ile başlayıp Orta Toros Dağlarına kadar uzanan benzersiz bir konuma sahiptir. Bu konumu sayesinde herkesin deneyimlemesi gereken en önemli aktivitelerden birisi de hiking ve trekking gibi türleri bulunan doğa yürüyüşleridir.
Livaneli Group olarak sizlere sunduğumuz aktiviteler içerisinde Alanya doğa yürüyüşleri de yer almaktadır. Profesyonel bir ekip ile gerçekleştirebileceğiniz bu etkinlik için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır. Hayatın stresinden, şehrin gürültüsünden, iş yorgunluğundan ve birçok olumsuz koşullardan sıyrılıp kendi kendinize kalıp zihninizi sıfırlamak için en uygun fiyatlı aktivite alternatifi olan doğa yürüyüşlerini herhangi bir eğitim almadan minimum malzeme ile gerçekleştirebilirsiniz.
Bir rehber ve profesyonel ekip ile gerçekleşen bu etkinlikte gezdiğiniz ve gördüğünüz yerler hakkında bilgilendirmeler yapılır. Aynı zamanda başlangıç ve bitiş rotası bellidir ve katılımcılara önceden bilgilendirme yapılır. Her yaş grubunun katılabileceği bir aktivite olan doğa yürüyüşleri belirli bir tempoda olduğu için çocuk katılımcılara ayrı bir grup oluşturularak onların da bu etkinlikten faydalanması sağlanır.
Sabahın ilk ışıklarında başlayıp isteğe göre tüm gün sürecek olan doğa yürüyüşleri Alanya’nın eşsiz coğrafyası, başta çam olmak üzere envai çeşit ormanlık alanları ve tertemiz havası ile mutlaka denemeniz gereken uygun fiyatlı bir aktivitedir.
Alanya da yapılabilecek en uygun etkinliklerden olan doğa yürüyüşlerini Livaneli Group uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Sizde çok geçmeden yerinizi ayırtın ve Livaneli farkıyla keyfinize keyif katın.