Jeep Safari - Alanya'da aktivite onerileri

Jeep Safari Hakkında


Aksiyon ve macera tutkunlarının en çok tercih ettiği aktivite olan Jeep Safari size eğlence dolu bir etkinlik deneyim sunmaktadır.
Off-road araçlar eşliğinde yapılan bu etkinlik sizleri heyecanın doruklarına çıkarıp mükemmel manzaralara sahip çaylarda keyif dolu anlar yaşamanızı sağlayacak oldukça keyifli bir aktivitedir. Coğrafi konumu gereği Alanya Jeep Safari turu için oldukça elverişlidir.
 Tatil için Livaneli Group Ailesini seçmeniz için en önemli nedenlerden birisi de bu etkinliği hatta her türlü etkinliği Alanya otelleri içerisinde sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile ulaştırıyor olmasıdır. Otelimize yapacağınız kısa bir rezervasyon işleminin ardından bu keyifli tura katılabilirsiniz. Peki turumuzun işleyişi nedir? Kısaca bahsedecek olursak;
Turumuz yukarıda da belirttiğimiz gibi off-road araçlar ve profesyonel bir ekiple yapılmaktadır. Sizlere eşlik edecek uzmanların her biri gerekli sertifika ve belgelere ve deneyime sahiptir. Tur boyunca yetkili uzmanlar sizi her konuda bilgilendirme yapmaktadırlar ve bu sayede gittiğiniz her yeri yakından tanıma olanağına sahip olursunuz. Aynı zamanda kendinizi güvende ve huzurlu hissetmeniz için de her konuda yardımı olmaktadırlar. Bu tur için sabahın erken saatlerinden otelin önünden Jeep araçlar ile alınırsınız daha önceden belirlenmiş bir rota ile ilk varış noktasına doğru hareket edersiniz. Daha sonrasında belirlenen rotalar eşliğinde hareketiniz devam eder ve kendinizi maceranın ortasında bulursunuz. Off-road kısmının ardından ise çay boylarında yemek ve yüzme molaları verilir. Tüm bunların ardından ise turumuz sona ermektedir. Tur sonunda ekibimiz yine sizleri araçlarla tesislerimize bırakmaktadır.