Jeep Safari - Alanya'da aktivite onerileri

Jeep Safari Hakkında


Aksiyon ve macera tutkunlarının en çok tercih ettiği aktivite olan Jeep Safari size eğlence dolu bir etkinlik deneyim sunmaktadır.
Off-road araçlar eşliğinde yapılan bu etkinlik sizleri heyecanın doruklarına çıkarıp mükemmel manzaralara sahip çaylarda keyif dolu anlar yaşamanızı sağlayacak oldukça keyifli bir aktivitedir. Coğrafi konumu gereği Alanya Jeep Safari turu için oldukça elverişlidir.
 Tatil için Livaneli Group Ailesini seçmeniz için en önemli nedenlerden birisi de bu etkinliği hatta her türlü etkinliği Alanya otelleri içerisinde sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile ulaştırıyor olmasıdır. Otelimize yapacağınız kısa bir rezervasyon işleminin ardından bu keyifli tura katılabilirsiniz. Peki turumuzun işleyişi nedir? Kısaca bahsedecek olursak;
Turumuz yukarıda da belirttiğimiz gibi off-road araçlar ve profesyonel bir ekiple yapılmaktadır. Sizlere eşlik edecek uzmanların her biri gerekli sertifika ve belgelere ve deneyime sahiptir. Tur boyunca yetkili uzmanlar sizi her konuda bilgilendirme yapmaktadırlar ve bu sayede gittiğiniz her yeri yakından tanıma olanağına sahip olursunuz. Aynı zamanda kendinizi güvende ve huzurlu hissetmeniz için de her konuda yardımı olmaktadırlar. Bu tur için sabahın erken saatlerinden otelin önünden Jeep araçlar ile alınırsınız daha önceden belirlenmiş bir rota ile ilk varış noktasına doğru hareket edersiniz. Daha sonrasında belirlenen rotalar eşliğinde hareketiniz devam eder ve kendinizi maceranın ortasında bulursunuz. Off-road kısmının ardından ise çay boylarında yemek ve yüzme molaları verilir. Tüm bunların ardından ise turumuz sona ermektedir. Tur sonunda ekibimiz yine sizleri araçlarla tesislerimize bırakmaktadır.

English

Jeep Safari, which is the most preferred activity for action and adventure lovers, offers you a fun-filled activity experience.
This activity, which is carried out in the company of off-road vehicles, is a very enjoyable activity that will take you to the peak of excitement and experience pleasant moments in teas with perfect views. Due to its geographical location, Alanya is very convenient for Jeep Safari tour.
 One of the most important reasons for you to choose the Livaneli Group Family for your holiday is that it offers you this event, even all kinds of events, with the most affordable price options among Alanya hotels. After a short reservation at our hotel, you can join this pleasant tour. So how does our tour work? If we talk briefly;
As we mentioned above, our tour is done with off-road vehicles and a professional team. Each of the experts who will accompany you has the necessary certificates, documents and experience. During the tour, authorized experts inform you about everything, so you have the opportunity to get to know every place you go. At the same time, they help you in every way to make you feel safe and peaceful. For this tour, you will be picked up by Jeep vehicles in front of the hotel in the early hours of the morning and you will move towards the first destination with a predetermined route. Afterwards, your movement continues with the determined routes and you find yourself in the middle of the adventure. After the off-road part, lunch and swimming breaks are given at the riverside. After all this, our tour comes to an end.