Rafting - Alanya'da aktivite onerileri

Rafting Hakkında


Akdeniz denildiği zaman akla ilk gelen tatil beldesi Alanya’dır. Alanya’nın merkezinde yer alan ve Alanya aile oteli olarak hizmet veren Livaneli Group Otelleri şehrimizde yer alan tüm güzellikleri siz misafirlerimiz ile buluşturmakta ve beğeniler toplamaktadır.
Kalitesi ve uygun fiyat politikası ile Alanya otelleri içerisinde tercih edilen otellerin başında gelen Livaneli Group Otellerinin sizlerin eğlenceli vakit geçirebilmesi sunduğu aktivitelerden birisi de raftingdir.
Coğrafi özellikleri gereği içerisinde barındırdığı birçok alan ile raftinge oldukça elverişli bir bölge olan Alanya’ya gelen yerli yabancı turistlerimizin bu etkinliğe deneyimlemeden gitmesi düşünülemez. Bunun için bizde uygun fiyat anlayışı benimseyerek bu güzelliklerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Üstelik yapmanız gereken tek şey bir gün öncesinden rezervasyon yapmak ve sonrasında eğlencenin tadına varmak.
Uluslararası Rafting Federasyonu (IRF) tarafından yetkilendirilmiş profesyonel bir ekip ile unutulmaz bir gün yaşamak için Livaneli Gruop Ailesinden olmanız yeterlidir. Ufak bir eğitimin ardından hemen başlayarak anın tadını çıkarabilirsiniz.
Rafting başlamadan önce katılımcılardan mevsime uygun kıyafet, sağlam bir ayakkabı ve temel ihtiyaçlarınızı tedarik etmesi beklenmektedir. Eğer raftinge uygun ayakkabı, kıyafet vs tedarik etmekte sorun yaşarsanız hiç endişelenmeyin. Herhangi bir eksiğiniz olması dahilinde tüm ihtiyaçlarınızı ücret karşılığında size temin etmekteyiz. Bunlar dışında kalan her şey sizler için düşünülmüştür. Sabah saatlerinde otellerinizden deneyimli ekibimiz sizi servis aracımızla alıp mükemmel bir rafting deneyimi için alana götürecek ve her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacaklardır. Çayların etrafında rafting eğlencesini doruklarında yaşarken yemek ve dinlenme molaları ile de keyfinize keyif katabileceksiniz. Günün sonunda yine servis araçlarımızla birlikte tesislerimize ulaşımınız sağlanacaktır.
Çeşitli aktivite alternatifleri bulunan Livaneli Group Alanya oteller listesinde en çok tercih edilen otellerdendir. Farkımız sunduğumuz aktivitelerden herkesin yararlanabilmesini sağlamak amacıyla uygun fiyat anlayışını benimsememizdir. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak için geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın ve tatilin keyfini doyasıya yaşayın.


English

When the Mediterranean is mentioned, the first resort that comes to mind is Alanya. Located in the center of Alanya and serving as a family hotel in Alanya, Livaneli Group Hotels bring together all the beauties of our city with our guests and are appreciated.
One of the activities offered by Livaneli Group Hotels, which is one of the preferred hotels among Alanya hotels with its quality and reasonable price policy, is rafting.
It is unthinkable for our domestic and foreign tourists who come to Alanya, which is a very suitable region for rafting with its many areas due to its geographical features, to go to this event without experiencing it. For this, we adopt an understanding of affordable prices and ensure that you benefit from these beauties. Moreover, all you have to do is make a reservation the day before and enjoy the fun afterwards.
To experience an unforgettable day with a professional team authorized by the International Rafting Federation (IRF), it is enough to be a member of the Livaneli Group Family. After a little training, you can start right away and enjoy the moment.
Before the rafting starts, participants are expected to provide seasonal clothing, sturdy shoes and basic necessities. Don't worry if you have any trouble finding shoes, clothes, etc. suitable for rafting. If you have any shortcomings, we provide you with all your needs for a fee. Apart from these, everything else has been thought for you. Our experienced team will pick you up from your hotels in the morning with our shuttle vehicle and take you to the area for a perfect rafting experience and meet all your needs. While experiencing the fun of rafting around the teas at its peak, you will be able to add pleasure to your pleasure with lunch and rest breaks. At the end of the day, you will be able to reach our facilities with our service vehicles.
Livaneli Group Alanya, which has various activity alternatives, is one of the most preferred hotels in the list of hotels. Our difference is that we adopt the understanding of affordable prices in order to ensure that everyone can benefit from the activities we offer. To take advantage of these privileges, make your reservation before it's too late and enjoy your holiday to the fulles
t.