Rafting - Alanya'da aktivite onerileri

Rafting Hakkında


Akdeniz denildiği zaman akla ilk gelen tatil beldesi Alanya’dır. Alanya’nın merkezinde yer alan ve Alanya aile oteli olarak hizmet veren Livaneli Group Otelleri şehrimizde yer alan tüm güzellikleri siz misafirlerimiz ile buluşturmakta ve beğeniler toplamaktadır.
Kalitesi ve uygun fiyat politikası ile Alanya otelleri içerisinde tercih edilen otellerin başında gelen Livaneli Group Otellerinin sizlerin eğlenceli vakit geçirebilmesi sunduğu aktivitelerden birisi de raftingdir.
Coğrafi özellikleri gereği içerisinde barındırdığı birçok alan ile raftinge oldukça elverişli bir bölge olan Alanya’ya gelen yerli yabancı turistlerimizin bu etkinliğe deneyimlemeden gitmesi düşünülemez. Bunun için bizde uygun fiyat anlayışı benimseyerek bu güzelliklerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Üstelik yapmanız gereken tek şey bir gün öncesinden rezervasyon yapmak ve sonrasında eğlencenin tadına varmak.
Uluslararası Rafting Federasyonu (IRF) tarafından yetkilendirilmiş profesyonel bir ekip ile unutulmaz bir gün yaşamak için Livaneli Gruop Ailesinden olmanız yeterlidir. Ufak bir eğitimin ardından hemen başlayarak anın tadını çıkarabilirsiniz.
Rafting başlamadan önce katılımcılardan mevsime uygun kıyafet, sağlam bir ayakkabı ve temel ihtiyaçlarınızı tedarik etmesi beklenmektedir. Eğer raftinge uygun ayakkabı, kıyafet vs tedarik etmekte sorun yaşarsanız hiç endişelenmeyin. Herhangi bir eksiğiniz olması dahilinde tüm ihtiyaçlarınızı ücret karşılığında size temin etmekteyiz. Bunlar dışında kalan her şey sizler için düşünülmüştür. Sabah saatlerinde otellerinizden deneyimli ekibimiz sizi servis aracımızla alıp mükemmel bir rafting deneyimi için alana götürecek ve her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacaklardır. Çayların etrafında rafting eğlencesini doruklarında yaşarken yemek ve dinlenme molaları ile de keyfinize keyif katabileceksiniz. Günün sonunda yine servis araçlarımızla birlikte tesislerimize ulaşımınız sağlanacaktır.
Çeşitli aktivite alternatifleri bulunan Livaneli Group Alanya oteller listesinde en çok tercih edilen otellerdendir. Farkımız sunduğumuz aktivitelerden herkesin yararlanabilmesini sağlamak amacıyla uygun fiyat anlayışını benimsememizdir. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak için geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın ve tatilin keyfini doyasıya yaşayın.