Tekne Turu - Alanya'da aktivite onerileri

Tekne Turu Hakkında


Alanya; merkezi konumu, tarihi güzellikleri, eşsiz plajları ve doğal güzellikleri ile özellikle yaz dönemlerinde yoğun ilgi gören ünlü bir turizm şehridir. Alanya da tatil yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için çeşitli aktivite alternatifleri bulunmaktadır. Bu aktivitelerden birisi de hiç şüphesiz tekne turlarıdır.
Alanya Livaneli Group olarak sizlere sunduğumuz uygun fiyat avantajları ile tekne turunuzu bizler ile planlayabilirsiniz. Amacımız kusursuz bir tatil hizmeti sunmak ve sizleri hiç uğraştırmadan istediğiniz her ne varsa size bunları sağlamaktır. Bu amaçla da tekne turu yapmak isteyen misafirlerimize ucuz ve uygun fiyatlarla bu isteklerini tur şirketi aramalarına gerek kalmadan biz sağlıyoruz. Otelimizde gerçekleştireceğiniz kısa bir rezervasyon işleminin ardından her gün düzenlenen tekne turlarına dahil olabilirsiniz.
Tekne turumuzun profesyonel bir tur şirketi tarafından hafta içi ve hafta sonu her gün düzenlenmekte olması ve sizler için bizler tarafından ayarlanması Alanya oteller arasındaki en büyük farkımızdır.
Alanya’nın masmavi sularında muhteşem bir gün geçirmek için sabahın erken saatlerinde servis aracımız sizi tesislerimizden alıp tekne turunun yapılacağı yere ulaşımınızı sağlamaktadır.
Tekne turunda gün boyunca ziyaret edilecek güzergah bilgileri sizlere turun başladığı esnada profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. Tekne içerisinde sabah kahvaltısı, yiyecek içecek servisi ile sizlerin ihtiyacı olabilecek her şey yer almaktadır. Tekne turu boyunca gerekli tüm güvenlik tedbirleri ilgili ekipler tarafından karşılanmakta ve sizlere de gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.
Livaneli Group’ un siz misafirlerimize uygun fiyat anlayışı ile sunduğu Alanya tekne turu aktivitesi ile keyifli zamanlar geçirebilir ve tatilinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

English


Alanya; With its central location, historical beauties, unique beaches and natural beauties, it is a famous tourism city that attracts great attention especially in summer. There are various activity alternatives for our visitors who want to have a holiday in Alanya. One of these activities is undoubtedly boat tours.
As Alanya Livaneli Group, you can plan your boat tour with us with the reasonable price advantages we offer you. Our aim is to provide a perfect holiday service and to provide you with whatever you want without any hassle. For this purpose, we provide our guests who want to take a boat tour at cheap and affordable prices, without the need for a tour company. After a short reservation at our hotel, you can join the boat tours organized every day.
Our biggest difference between Alanya hotels is that our boat tour is organized by a professional tour company every day on weekdays and weekends and it is arranged by us for you.
In order to spend a wonderful day in the deep blue waters of Alanya, our shuttle vehicle will pick you up from our facilities in the early hours of the morning and provide you with transportation to the place where the boat tour will take place.
The route information to be visited during the day on the boat tour is given to you by our professional team at the start of the tour. There is breakfast, food and beverage service and everything you may need in the boat. During the boat tour, all necessary security measures are met by the relevant teams and necessary guidance is given to you.
You can have a pleasant time and make your holiday enjoyable with the Alanya boat tour activity that Livaneli Group offers to our guests with an affordable price approac
h.