Tekne Turu - Alanya'da aktivite onerileri

Tekne Turu Hakkında


Alanya; merkezi konumu, tarihi güzellikleri, eşsiz plajları ve doğal güzellikleri ile özellikle yaz dönemlerinde yoğun ilgi gören ünlü bir turizm şehridir. Alanya da tatil yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için çeşitli aktivite alternatifleri bulunmaktadır. Bu aktivitelerden birisi de hiç şüphesiz tekne turlarıdır.
Alanya Livaneli Group olarak sizlere sunduğumuz uygun fiyat avantajları ile tekne turunuzu bizler ile planlayabilirsiniz. Amacımız kusursuz bir tatil hizmeti sunmak ve sizleri hiç uğraştırmadan istediğiniz her ne varsa size bunları sağlamaktır. Bu amaçla da tekne turu yapmak isteyen misafirlerimize ucuz ve uygun fiyatlarla bu isteklerini tur şirketi aramalarına gerek kalmadan biz sağlıyoruz. Otelimizde gerçekleştireceğiniz kısa bir rezervasyon işleminin ardından her gün düzenlenen tekne turlarına dahil olabilirsiniz.
Tekne turumuzun profesyonel bir tur şirketi tarafından hafta içi ve hafta sonu her gün düzenlenmekte olması ve sizler için bizler tarafından ayarlanması Alanya oteller arasındaki en büyük farkımızdır.
Alanya’nın masmavi sularında muhteşem bir gün geçirmek için sabahın erken saatlerinde servis aracımız sizi tesislerimizden alıp tekne turunun yapılacağı yere ulaşımınızı sağlamaktadır.
Tekne turunda gün boyunca ziyaret edilecek güzergah bilgileri sizlere turun başladığı esnada profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. Tekne içerisinde sabah kahvaltısı, yiyecek içecek servisi ile sizlerin ihtiyacı olabilecek her şey yer almaktadır. Tekne turu boyunca gerekli tüm güvenlik tedbirleri ilgili ekipler tarafından karşılanmakta ve sizlere de gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.
Livaneli Group’ un siz misafirlerimize uygun fiyat anlayışı ile sunduğu Alanya tekne turu aktivitesi ile keyifli zamanlar geçirebilir ve tatilinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.