Livane Beach Otel
Livane Beach Otel

Tesisimiz Hakkında


 Livane Beach Otel, Livaneli Group Ailesinin “oda kahvaltılı” hizmet veren üyesidir. 2001 yılından beri Alanya aile oteli olarak hizmet vermekte olan otelimiz bugüne kadar sayısız misafir ağırlamış ve ağırlamaya devam etmektedir.

 Alanya otelleri içerisinde uygun fiyat politikası ile her kesimin kusursuz bir tatil yapmasını hedefleyen otelimiz bu yönüyle Alanya da en çok tercih edilen otellerin başında gelmektedir.

Otelimizi bu kadar tercih edilir kılan bir diğer özelliği ise benzersiz konumudur. Alanya denilince ilk akla gelen Kleopatra plajında yer alması ve en önemlisi denize yürüme mesafesinde olması otelimizi önemli kılan bir özelliktir. Alanya otelleri içerisinde en çok tercih edilen otelimiz ünlü Alanya Damlataş plajı, şehrimizin önemli tarihi yapısı Alanya kalesi ve Alanya şehir merkezine de oldukça yakındır.

Livane Beach Otel olarak amacımız sizlere evinizden uzakta olsanız dahi ev konforunu uygun fiyatlarla yaşatmaktır. Bunun için de sizlere hem özel ve eşsiz hissettirmek hem de hakkettiğiniz o tatil hizmeti vermek için tam 21 yıldır var gücümüzle çalışmaktayız. Sizler için özenle seçtiğimiz personelimiz, ev konforunu sunmak için özenle hazırladığımız deniz manzaralı odalarımız, otelimizin tüm alanlarında sınırsız kullanabileceğiniz ücretsiz wi-fi sistemimiz, ücretli ücretsiz aktivitelerimiz, ücretsiz çay, kahve servisimiz ve hoş sohbetimizle sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz. Siz de ailemize katılmak ve evinizin konforunda bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz sitemizde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. 


Bilgi Rezervasyon

Tesislerimizle ilgili bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için lütfen yazınız

Adresimiz

Whatsapp Şimdi Ara